لپ تاپ 13 اینچ ایسوس

دسته بندی :
0 دیدگاه 29 مهر 1398

لپ تاپ S330FL ایسوس

ASUS-S330FL

S330FL ایسوس تمامی مرز هارا میشکند ، و جزء اولین لپ تاپ های برند ایسوس می باشد که از یک صفحه نمایش چهارطرفه NanoEdge برخوردار است.

این مدل به طرز شگفت انگیزی از لحاظ فیزیکی باریک و سبک طراحی شده ، که میتوان در هر کجا و در انجام هرکاری که هستید راحتی را احساس کنید.
در واقع میتوان گفت ASUS VivoBook S330FL میتواند در تمامی موقعیت ها شما را همراهی کند.

 

ASUS-S330FL

جدا از محدودیت ها

با استفاده از صفحه نمایش بدون قاب میتوانید به انجام کار های بیشتری بپردازید و آن حس خوب ASUS S330FL  را احساس کنید.
در لپ تاپ S330FL با استفاده از فناوری ASUS Splendid تصاویر بهینه تر شده و شما میتوانید تصاویر را به بهترین شکل ممکن از لحاظ رنگ و محتوا مشاهده کنید.

لپ تاپ S330FL  این امکان را ایجاد کرده است که شما کاربران بتوانید از 4 حالت نمایش مختلف استفاده کنید.

1-حالت عادی: این حالت برای انجام کار های روزانه میباشد.
2-حالت زنده : این حالت درصد کنتراست را برای فیلم های مهیج بهینه سازی میکند.
3-حالت چشمی : این حالت باعث میشود تا هنگامی که کاربران مدت طولانی را در مقابل صفحه نمایش سپری میکنند تا 30 درصد کاهش بدهد.
4- حالت دستی: این حالت به شما امکان میدهد که به هر حالتی که میپسندید یا راحت هستید به صورت دستی صفحه نمایش خود را شخصی سازی کنید.

 

ASUS True2Life Video

ASUS True2Life Video از الگوریتم های هوشمندانه ای برای بهینه سازی تصاویر و ویدیو ها استفاده میکند ، پس با این الگوریتم هیچ نگرانی بابت کیفیت و وضوح تصویر در لپ تاپ S330FL ایسوس نخواهید داشت.

لپ تاپ ایسوس مدل S330FL

قابلیت حمل به هر نقطه

زندگی روز به روز دارد سریعتر و پیشرفته تر می شود ، و شما برای انجام امور خود نیاز به خرید لپ تاپی دارید که از لحاظ فنی دارای مشخصات بالا و از لحاظ اقتصادی قیمت مناسبی داشته باشد. با خرید لپ تاپ   S330FL ایسوس میتوانید این نیاز ها را برآورده کنید . از نمونه های مشابه به این دستگاه می توان به S430FN (توضیحات تکمیلی) و S530FN  اشاره کرد.

لولای ErgoLift

Vivobook S330FL دارای لولای ErgoLift  میباشد و با مهندسی دقیقی که دارد 2.5 درجه بدنه لپ تاپ را میتواند از سطح زمین جدا کند با این حال S330FL در هر زمان یک موقعیت مناسب برای تایپ را به شما هدیه میدهد و هم از داغ شدن لپ تاپ و جذب گرد و غبار جلوگیری میکند.

خرید لپ تاپ s330fl

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

همراهان گرامی سیستم خرید از سایت تا اطلاع ثانوی قطع میباشد،جهت خرید با شماره تلفن درج شده تماس حاصل فرمایید (قیمت ها به روز میباشد) رد کردن